KOKON STUDIO KAROLINA ALICJA PRAŁAT

PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNO - URBANISTYCZNE, PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, NADZÓR I PROWADZENIE BUDOWY

Kokon Studio

Kokon Studio założone przez mgr inż. arch. Karolinę Alicję Prałat-Orłowską w 2013 roku jest pracownią architektoniczną o bardzo szerokim wachlarzu usług - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zawsze staramy się być na bieżąco w temacie architektury poprzez nieustanne poszukiwanie niecodziennych rozwiązań, czynny udział w szkoleniach prowadzonych przez producentów materiałów oraz codzienną dociekliwością i radością tworzenia. Przywiązujemy szczególną wagę do poszukiwań rozwiązań innowacyjnych, niepowtarzalnych i najbardziej adekwatnych do projektu, ale jednocześnie możliwych do realizacji w założonym czasie i budżecie oraz spełniających nawet najbardziej wyszukane wymagania klientów. Zawsze staramy się zaopiekować projektem od samego procesu koncepcyjnego, przez drogę administracyjną, aż po sprawowanie pieczy nad jego realizacją i bieżącym rozwiązywaniem zagadnień na budowie.

Nie boimy się wyzwań, każdy projekt powstaje z ogromną pasją i świeżym podejściem do architektury. Uwielbiamy współpracować z naszymi klientami, każdy światopogląd, charakter i tło kulturowe stanowi dla nas inspirację do tworzenia unikatowych rozwiązań projektowych.

Karolina Prałat-Orłowska

Jestem absolwentką Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego na Wydziale Budownictwa i Architektury, uprawnienia budowlane do projektowania architektonicznego bez ograniczeń nr 19/ZPOIA/OKK/2014 zdobyłam w roku 2014, od tego czasu jestem członkiem Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem ZP-0747 oraz Stowarzyszenia Architektów Rzeczypospolitej Polskiej. Doświadczenie zdobywałam w szczecińskich pracowniach architektonicznych.

Zawód architekta traktuje jako styl życia, uwielbiam podróżować, odkrywać nowe właściwości materiałów oraz współpracować z ludźmi.
Śledź nasze realizacje za pomocą portali społecznościowych